Kardiomonitory Konsung Aurora – wiele funkcji, wygoda użytkowania

 

Wybór odpowiedniego kardiomonitora może stanowić wyzwanie, ponieważ dobór dodatkowych opcji i mierzonych parametrów ma wpływ na to, jakie czynności można wykonywać, co kontrolować i z jakimi urządzeniami będzie on współpracować. To z kolei determinuje jakość i wydajność pracy personelu medycznego. Warto zwrócić uwagę na kardiomonitory z serii Aurora firmy Konsung. Dlaczego?

Parametry techniczne kardiomonitorów Konsung

Kardiomonitory z serii Aurora firmy Konsung to zaawansowany sprzęt medyczny przeznaczony dla szpitali i innych placówek medycznych takich jak np. przychodnie. Kardiomonitory do monitorowania funkcji życiowych pacjenta pozwalają na stały nadzór nad stanem zdrowia pacjenta nawet w warunkach domowych. Modele są dostępne w kilku różnych konfiguracjach, które można wybrać w zależności od potrzeb, ale spaja je funkcjonalność i wygoda użytkowania.

  1. Wyświetlacz – wszystkie kardiomonitory Aurora wyposażone są w duży, bo aż 12-calowy wyświetlacz TFT LCD dedykowany dla urządzeń wymagających bardzo wysokiej precyzji wyświetlania obrazu.

  2. Mierzone parametry – już podstawowy model kardiomonitora Aurora 12 mierzy standardowe parametry, takie jak: EKG, NIBP, SpO2 czy RESP i temperaturę pacjenta, dzięki czemu nie jest potrzebne stosowanie kilku urządzeń. Oszczędza to nie tylko czas, ale też miejsce i pieniądze.

  3. Wykrywacz rozrusznika serca – każdy model z serii Aurora jest wyposażony w wykrywacz rozrusznika serca, co pozwala na zachowanie szczególnej ostrożności przy zajmowaniu się pacjentem ze specjalnymi potrzebami.

  4. Kardiomonitory modułowe – kardiomonitory Aurora oznaczone literą „s” należą do modeli modułowych pozwalających na rozbudowanie i monitorowanie dodatkowych czynności serca, takich jak: EtCO2 czy 2-IBP.

  5. Kardiomonitory z dotykowym wyświetlaczem – modele opatrzone literą „D” wyposażone są w ekrany TFT LDC dotykowe, pozwalające na szybszą i jeszcze łatwiejszą obsługę.

  6. Współpraca z innymi urządzeniami – Każdy model kardiomonitorów z serii Aurora firmy Konsung wyposażony jest w złącze USB typu A zapewniające kompatybilność z innymi urządzeniami. Dodatkowo urządzenia wyposażone są w karty SD umożliwiające zapisywanie paramentów pracy serca pacjentów i archiwizowanie ich, co znacznie ułatwia prowadzenie dokumentacji choroby nawet pod postacią karty elektronicznej. Dostępne w każdym modelu jest również wyjście Ethernet pozwalające na podłączenie do 64 monitorów do wspólnej centrali, a to bardzo przydatna funkcjonalność, jeżeli badania i pomiary wykonywane są w szpitalu klinicznym lub innej placówce zdrowia, gdzie konieczne jest bieżące monitorowanie pracy wielu urządzeń.

  7. Solidna bateria – ważną kwestią jest bateria w jaką zostały wyposażone kardiomonitory Aurora – litowa bateria wielokrotnego ładowania pozwala na pracę bez dostępu do źródła prądu do 2,5 godziny. W przypadku zaniku napięcia, pozwala to na prowadzenie dalszych pomiarów u pacjenta bez utraty danych.

 

Kardiomonitor Aurora 12s – widok ogólny

Kardiomonitor Aurora 12s – interaktywne złącza

Profesjonalny dostawca

Sklep medyczny.pl jest bezpośrednim importerem kardiomonitorów serii Aurora firmy Konsung.

Wysoka jakość materiałów wykorzystanych do produkcji kardiomonitorów i precyzja ich wykonania sprawiają, że relacja ceny do jakości jest wyjątkowo atrakcyjna w porównaniu do innych kardiomonitorów na rynku. Sklep zadbał, aby menu i informacje na wyświetlaczu przedstawiane były w języku polskim, co znacznie ułatwia korzystanie ze sprzętu, szczególnie w przypadku, gdy komunikowane są błędy nieprawidłowego użycia czy awarie. Wraz ze sprzętem dostarczamy czytelną instrukcję obsługi w języku polskim.

W naszej ofercie znajdą Państwo również komplet akcesoriów takich jak uchyby naścienne i wózki do kardiomonitorów, które ułatwiają użytkownie sprzętu w toku codziennej pracy.

Zapewniamy pomoc w wyborze urządzenia. Możemy też poszczycić się brakiem zgłoszeń reklamacyjnych, co jest znakomitą rekomendacją tych wysokiej klasy urządzeń.

Wszystkie modele kardiomonitorów serii Aurora firmy Konsung dostępne są w naszej stałej ofercie.

Polecane artykuły

Jak dobrać odpowiedni elektrokardiograf? Najważniejsze atrybuty i czynniki decyzyjne

Jak dobrać odpowiedni elektrokardiograf? Najważniejsze atrybuty i czynniki decyzyjne

08-01-2019
Wybór aparatu EKG może stanowić nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeśli wybieramy aparat po raz pierwszy.  Mnogość sprzętu na rynku i jego zróżnicowanie pod względem budowy i funkcjonalności bez wątpienia tego zadania nie ułatwia – jednak biorąc pod uwagę parę podstawowych...
Recenzja defibrylatora AED Samaritan PAD 500

Recenzja defibrylatora AED Samaritan PAD 500

23-06-2018
Defibrylator AED Samaritan PAD 500 z doradcą RKO to półautomatyczny defibrylator AED, który jest wyposażony w unikalne rozwiązanie w postaci dodatkowych podpowiedzi świetlnych i głosowych które pomagają osobom obsługującym to urządzenie. 
Jak wyposażyć gabinet fizykoterapii?

Jak wyposażyć gabinet fizykoterapii?

15-02-2019
Przez ostatnie lata fizykoterapia zdobyła sporą popularność. Jej skuteczność w prewencji i leczeniu urazów, a także możliwość wykorzystania w procesie rehabilitacji, sprawiły, że ten dotychczas nieco owiany zasłoną tajemnicy typ zabiegów zdobył popularność zarówno wśród...