Kabel pacjenta KEKG 30R v.202

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Aspel
  • Dostępność: Realizacja 2-4 dni robocze

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 330,00 zł brutto
  • szt.
  • Cena netto: 379,63 zł 410,00 zł

Kabel EKG

Promocja do wyczerpania zapasów magazynowych

 

Kabel EKG przeznaczony do elektrokardiografów serii AsCARD.

Niezawodność akcesoriów w branży medycznej to nie luksus - to konieczność.
Wiemy, że awaria sprzętu często potrafi wprowadzić nie lada zamieszanie w naszym miejscu pracy, dlatego korzystanie z akcesoriów renomowanych firm to standard.

Kompatybilność modeli

Kabel pacjenta KEKG 30R został stworzony z myślą o modelach taki jak: AsCARD A4 , AsCARDB5, AsCARDB56, AsCARDY Mr.Green, Mr Red, Mr Blue, Mr Silver, Mr Gold. Należy pamiętać że oryginalny dedykowany kabel do EKG pochodzący prosto od producenta sprzętu to gwarancja bezproblemowej i możliwie komfortowej pracy ze sprzętem Aspel AsCARD. Kabel do EKG został wykonany z najwyższej jakości materiałów, tak by sprostać nawet najbardziej wymagającym warunkom i dużej intensywności eksploatacji.

Posiada on możliwość podłączenia zarówno elektrod klipsowych jak i gruszkowych co zwiększa jego wszechstronność.
Solidna izolacja kabla do EKG zapewnia zarówno jego trwałość jak i elastyczność - odpowiedni balans pomiędzy tymi dwoma czynnikami sprawia że nie musisz się martwić o problemy w czasie badania EKG.

Firma Aspel

Polska firma Aspel już od 1986 r. dostarcza na rynek sprzęt medyczny o zaprojektowany z zastosowaniem najnowszych technologii - zarówno informatycznych, elektronicznych jak i mechanicznych.
Łącząc doświadczenie, technologię i innowacyjność, Aspel może dostarczać szereg najnowocześniejszych produktów służących do badania pacjenta - od elektrokardiografów i holterów po systemy wysiłkowe - wszystkie ich produkty wykonywane są z należytą dbałością, a serwis - zarówno gwarancyjny jak i - co ważne - pogwarancyjny - nie stanowi żadnego problemu.


Koszty dostawy

Uwaga w przypadku mebli i niektórych produktów gabarytowych koszt wysyłki doliczany jest niezależnie od wysokości zamówienia (uzależniony jest od kosztu dostawy od producenta).

Dział handlowy

Jesteśmy do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

tel. 58 342-87-50, 503-846-682

infolinia: 801 507 607 (opłata za połączenie wg planu taryfowego operatora)

 

email: sklep@medyczny.pl

 

Kliknij aby porozmawiać z nami przez Gadu-gadu:

Wioleta Lidzbarska (13769270)

Anna Schulz (58207123)

Zapisz się do naszego biuletynu i otrzymuj informacje oraz porady związane z naszymi produktami!

Gwarantujemy profesjonalne treści i przydatne informacje!

Formularz zgód na przetwarzanie danych osobowych

* indicates required

Please select all the ways you would like to hear from PROMEDICA Mariusz Michalski:

You can change your mind at any time by clicking the unsubscribe link in the footer of any email you receive from us, or by contacting us at medycznypl@brandberg.pl. We will treat your information with respect. For more information about our privacy practices please visit our website. By clicking below, you agree that we may process your information in accordance with these terms.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.