Kabel pacjenta KEKG 30R v.202

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Aspel
  • Dostępność: Na zamówienie
  • Cena netto: 472,22 zł 510,00 zł

Kabel EKG

Kabel EKG przeznaczony do elektrokardiografów serii AsCARD.

Niezawodność akcesoriów w branży medycznej to nie luksus - to konieczność.
Wiemy, że awaria sprzętu często potrafi wprowadzić nie lada zamieszanie w naszym miejscu pracy, dlatego korzystanie z akcesoriów renomowanych firm to standard.

Kompatybilność modeli

Kabel pacjenta KEKG 30R został stworzony z myślą o modelach taki jak: AsCARD A4 , AsCARDB5, AsCARDB56, AsCARDY Mr.Green, Mr Red, Mr Blue, Mr Silver, Mr Gold. Należy pamiętać że oryginalny dedykowany kabel do EKG pochodzący prosto od producenta sprzętu to gwarancja bezproblemowej i możliwie komfortowej pracy ze sprzętem Aspel AsCARD. Kabel do EKG został wykonany z najwyższej jakości materiałów, tak by sprostać nawet najbardziej wymagającym warunkom i dużej intensywności eksploatacji.

Posiada on możliwość podłączenia zarówno elektrod klipsowych jak i gruszkowych co zwiększa jego wszechstronność.
Solidna izolacja kabla do EKG zapewnia zarówno jego trwałość jak i elastyczność - odpowiedni balans pomiędzy tymi dwoma czynnikami sprawia że nie musisz się martwić o problemy w czasie badania EKG.

Firma Aspel

Polska firma Aspel już od 1986 r. dostarcza na rynek sprzęt medyczny o zaprojektowany z zastosowaniem najnowszych technologii - zarówno informatycznych, elektronicznych jak i mechanicznych.
Łącząc doświadczenie, technologię i innowacyjność, Aspel może dostarczać szereg najnowocześniejszych produktów służących do badania pacjenta - od elektrokardiografów i holterów po systemy wysiłkowe - wszystkie ich produkty wykonywane są z należytą dbałością, a serwis - zarówno gwarancyjny jak i - co ważne - pogwarancyjny - nie stanowi żadnego problemu.

Koszty dostawy

Uwaga w przypadku niektórych produktów gabarytowych koszt wysyłki doliczany jest niezależnie od wysokości zamówienia (uzależniony jest od kosztu dostawy od producenta).

Dział handlowy

Jesteśmy do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

tel. 58 342-87-50, 503-846-682

infolinia: 801 507 607 (opłata za połączenie wg planu taryfowego operatora)

 

email: sklep@medyczny.pl

 

Kliknij aby porozmawiać z nami przez Gadu-gadu:

Wioleta Lidzbarska (13769270)

Agnieszka Grabowska (37190272)

Anna Schulz (58207123)