Fantom niemowlę Brayden Baby

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Innosonian
 • Dostępność: Na zamówienie
 • Cena netto: 3 894,31 zł 4 790,00 zł

Brayden Baby Advanced – Fantom niemowlę Brayden

Brayden Baby to pierwszy fantom niemowlę, który zapewnia informacje zwrotną w trakcie wykonywanych ćwiczeń. Fantom niemowlę będzie wysyłać, łatwe w odczytaniu, sygnały świetlne. Informacja zwrotna zapewni możliwość bardziej efektywnej nauki: precyzyjnych wdechów i uciśnięć. Prawidłowa technika podczas treningu to klucz do pozyskania umięjętności resuscytacji.

 

Fantom niemowlę odznacza się różnicami w porównaniu z fantomem dziecka lub osoby dorosłej. Niemowle ma znacznie bardziej delikatną budową, dlatego przy jego resuscytacji należy zachować szczególną ostrożność. Do opanowania odpowiedniej ilości siły przydają się sygnały świetlne, w które jest wyposażony fantom niemowlę.

Do poprawnej techniki resuscytacji krążeniowo - oddechowej kluczowe jest zastosowanie odpowiedniej siły. Dlatego tak istotne jest opanowanie poprawnej techniki podczas treningu.

Nic tak nie pomaga w nauce resuscytacji krążeniowo - oddechowej. jak bezpośrednia informacja zwrotna w formie sygnałów świetlnych.

Dzięki precyzyjnym sygnałom wizualnym możemy opanować umiejętności potrzebne do uratowania życia.

Fantom niemowlę jest wykonany z bardzo wysoką jakością. Precyzja wykonania odznacza się realistycznym wyglądem manekina. Dodatkowa dawka realizmu może wpłynąć pozytywnie na sesje treningową. Jeżeli ćwiczymy na manekinie, który przypomina niemowle, lepiej będziemy znać kluczowe miejsce uciśnięć i tym podobne.

Połączone usta i nos a także duża potylica wymuszająca zamknięcie dróg oddechowych w pozycji leżącej. Jest to jedyny możliwy sposób wentylacji małych dzieci. Zastosowanie takiej budowy dodatkowo „wymusi” na osobie ćwiczącej poprawną technikę wdechu ratowniczego, która jest kluczowa w przypadku konieczności przeprowadzanie akcji ratowniczej.

 

W przypadków jakichkolwiek wątpliwości lub pytań -Zachęcam do kontaktu poprzez telefon, mail lub chat. Nasz zespół z przyjemnością pomoże w odpowiednim wyborze. Wskażemy na komplementujące, fantom niemowle, akcesoria.

Elementy zestawu:

 • Jeden kompletny fantom niemowlę Brayden Baby,
 • Dziesięć maseczek do sztucznego oddychania,
 • Pięć podwójnych filtrów do wentylacji,
 • Jedna torba,
 • 1 body (ubranko),
 • Jeden „szybki poradnik”
 • Jeden instrukcja użytkowania,
 • Cztery baterie alkaliczne typu AA.

Dodatkowo osobno można dokupić zasilacz sieciowy, umożliwiający przeprowadzanie ćwiczeń bez użycia baterii. W ten sposób nawet bez baterii będziemy mogli kontynuować trening resuscytacji krążeniowo - oddechowej.

Koszty dostawy

Uwaga w przypadku niektórych produktów gabarytowych koszt transportu doliczany jest niezależnie od wysokości zamówienia (uzależniony jest od kosztu dostawy od producenta).

Dział handlowy

Jesteśmy do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

tel. 58 342-87-50, 503-846-682

infolinia: 801 507 607 (opłata za połączenie wg planu taryfowego operatora)

 

email: sklep@medyczny.pl

 

Kliknij aby porozmawiać z nami przez Gadu-gadu:

Wioleta Lidzbarska (13769270)

Agnieszka Grabowska (37190272)

Anna Schulz (58207123)