Fantom Dziecięcy Ambu Baby 256 001 000

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Ambu
  • Dostępność: Na zamówienie

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 1 572,36 zł 1 934,00 zł

Fantom Ambu Baby

Fantom Dziecka

Fantom dziecka ambu baby został stworzy z myślą o jak najdokładniejszej symulacji resuscytacji krążeniowo - oddechowej małego dziecka.

Fantom dziecięcy zawiera liczne elementy które sprawiają, że jest to wyjątkowy sprzęt treningowy.

OPIS :

Fantom dziecięcy został zaprojektowany z myślą o wzorowym odwzorowaniu detali anatomicznych żywego człowieka. Podczas resuscytacji możemy usłyszeć i wyczuć wypychane, z płuc, powietrze biegnące przez usta. Dzięki precyzji wykonania fantom dziecka posiada wyraźnie zarysowany mostek oraz żebra, dzięki czemu, jest łatwo ocenić prawidłowe miejsce uciśnięcia.

Co ważniejsze - odwzorowując prawdziwą anatomię ludzką - zbudowano krtań w sposób anatomiczny. To znaczy tylko po prawidłowym odchyleniu głowy, będziemy w stanie prowadzić wentylację. Taka budowa jest obowiązkowa w przypadku konieczności nauszcznie się prawidłowej techniki resuscytacji krążeniowo - oddechowej u małych dzieci.

Głowa może być ruszana zarówno w tył, do przodu jak i na boki. Zapewnienie takiej realistyki sprawia że ćwiczenie jest trudniejsze ale i bardziej zbliżone do rzeczywistości.

Fantom dziecięcy, jako całość, jest miernikiem prawidłowej techniki. W sposób ciągły jesteśmy w stanie obserwować czy wykonujemy resuscytacje krążeniowo oddechową w sposób prawidłowy. W przypadku prawidłowych wdechów zauważymy podnoszenie się płuc, jeżeli wdech będzie nieprawidłowy fantom dziecka uniesie swój żołądek.

Fantom dziecięcy posiada przełącznik do symulacja niedrożności dróg oddechowych, która jest spowodowana obecnością ciała obcego w jamie ustnej. Nauka usuwania ciała obcego w przypadku dzieci jest bardzo ważna, ponieważ jest to bardzo częsta przyczyna utraty przytomności w przypadku najmłodszych.

Fantom dziecka zapewni możliwość nauki odczytania pulsu.

Innym wartym wspomnienia akcesorium jest pompka, symulująca puls na przedramieniu.

Dzięki zastosowaniu wszystkich wyżej wymienionych elementów funkcjonalność i możliwości ćwiczeń na fantomie dziecka są praktycznie nieograniczone.

 

W przypadku wątpliwości nasz zespół ekspertów pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu i akcesoriów, tak aby komplet służył wiele, wiele lat i pełnił role idealnego sprzętu do nauki resuscytacji krążeniowo - oddechowej.

Zachęcam do kontaktu przez chat, mail lub telefon. Z przyjemnością pomożemy.

 

Specyfikacja:

  • Ciężar (w opakowaniu): 2,5 kg, bez opakowania
  • Ciężar (bez opakowania): 1,8 kg Całkowita długość: 40 cm
  • Manekin dostarczany są w torbie z zestawem 5 masek oraz 100 worków powietrznych

 

 

 

 

 

Koszty dostawy

Uwaga w przypadku niektórych produktów gabarytowych koszt wysyłki doliczany jest niezależnie od wysokości zamówienia (uzależniony jest od kosztu dostawy od producenta).

Dział handlowy

Jesteśmy do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

tel. 58 342-87-50, 503-846-682

infolinia: 801 507 607 (opłata za połączenie wg planu taryfowego operatora)

 

email: sklep@medyczny.pl

 

Kliknij aby porozmawiać z nami przez Gadu-gadu:

Wioleta Lidzbarska (13769270)

Anna Schulz (58207123)

Zapisz się do naszego biuletynu i otrzymuj informacje oraz porady związane z naszymi produktami!

Gwarantujemy profesjonalne treści i przydatne informacje!

Formularz zgód na przetwarzanie danych osobowych

* indicates required

Please select all the ways you would like to hear from PROMEDICA Mariusz Michalski:

You can change your mind at any time by clicking the unsubscribe link in the footer of any email you receive from us, or by contacting us at medycznypl@brandberg.pl. We will treat your information with respect. For more information about our privacy practices please visit our website. By clicking below, you agree that we may process your information in accordance with these terms.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.