Fantom Dziecięcy Ambu Baby

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Ambu
  • Dostępność: Na zamówienie
  • Cena netto: 1 097,56 zł 1 723,00 zł 1 350,00 zł

Fantom Ambu Baby

Fantom Dziecka

Fantom dziecka ambu baby został stworzy z myślą o jak najdokładniejszej symulacji resuscytacji krążeniowo - oddechowej małego dziecka.

Fantom dziecięcy zawiera liczne elementy które sprawiają, że jest to wyjątkowy sprzęt treningowy.

Fantom dziecięcy został zaprojektowany z myślą o wzorowym odwzorowaniu detali anatomicznych żywego człowieka. Podczas resuscytacji możemy usłyszeć i wyczuć wypychane, z płuc, powietrze biegnące przez usta. Dzięki precyzji wykonania fantom dziecka posiada wyraźnie zarysowany mostek oraz żebra, dzięki czemu, jest łatwo ocenić prawidłowe miejsce uciśnięcia.

Co ważniejsze - odwzorowując prawdziwą anatomię ludzką - zbudowano krtań w sposób anatomiczny. To znaczy tylko po prawidłowym odchyleniu głowy, będziemy w stanie prowadzić wentylację. Taka budowa jest obowiązkowa w przypadku konieczności nauszcznie się prawidłowej techniki resuscytacji krążeniowo - oddechowej u małych dzieci.

Głowa może być ruszana zarówno w tył, do przodu jak i na boki. Zapewnienie takiej realistyki sprawia że ćwiczenie jest trudniejsze ale i bardziej zbliżone do rzeczywistości.

Fantom dziecięcy, jako całość, jest miernikiem prawidłowej techniki. W sposób ciągły jesteśmy w stanie obserwować czy wykonujemy resuscytacje krążeniowo oddechową w sposób prawidłowy. W przypadku prawidłowych wdechów zauważymy podnoszenie się płuc, jeżeli wdech będzie nieprawidłowy fantom dziecka uniesie swój żołądek.

Fantom dziecięcy posiada przełącznik do symulacja niedrożności dróg oddechowych, która jest spowodowana obecnością ciała obcego w jamie ustnej. Nauka usuwania ciała obcego w przypadku dzieci jest bardzo ważna, ponieważ jest to bardzo częsta przyczyna utraty przytomności w przypadku najmłodszych.

Fantom dziecka zapewni możliwość nauki odczytania pulsu.

Innym wartym wspomnienia akcesorium jest pompka, symulująca puls na przedramieniu.

Dzięki zastosowaniu wszystkich wyżej wymienionych elementów funkcjonalność i możliwości ćwiczeń na fantomie dziecka są praktycznie nieograniczone.

 

W przypadku wątpliwości nasz zespół ekspertów pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu i akcesoriów, tak aby komplet służył wiele, wiele lat i pełnił role idealnego sprzętu do nauki resuscytacji krążeniowo - oddechowej.

Zachęcam do kontaktu przez chat, mail lub telefon. Z przyjemnością pomożemy.

 

Podstawowe dane manekina

  • Waga z futerałem transportowym: 2.5 kg
  • Waga bez futerału transportowego: 1.8 kg
  • Całkowita długość manekina: 40 cm

 

 

 

 

Koszty dostawy

Uwaga w przypadku niektórych produktów gabarytowych koszt transportu doliczany jest niezależnie od wysokości zamówienia (uzależniony jest od kosztu dostawy od producenta).

Dział handlowy

Jesteśmy do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

tel. 58 342-87-50, 503-846-682

infolinia: 801 507 607 (opłata za połączenie wg planu taryfowego operatora)

 

email: sklep@medyczny.pl

 

Kliknij aby porozmawiać z nami przez Gadu-gadu:

Wioleta Lidzbarska (13769270)

Agnieszka Grabowska (37190272)

Anna Schulz (58207123)