Przenośny koncentrator tlenu SIMPLYGO MINI bateria std

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Philips Respironics
  • Dostępność: Na zamówienie
  • Cena netto: 8 194,44 zł 8 850,00 zł

SIMPLYGO MINI - Przenośny koncentrator tlenu Philips Respironics ze standardową baterią

Przenośny koncentrator tlenu Philips to urządzanie, które z wykorzystaniem reakcji fizycznych zagęszcza ilość tlenu znajdującego się we wdychanym powietrzu.

Dzięki zastosowaniu akumulatorów przenośny koncentrator tlenu Philips Respironics Simplygo mini, może być zabierany w dowolne miejsca, które jest najbardziej dogodne dla pacjenta.

Koncentrator tlenu przenośny na baterie

W zestawia w raz z urządzaniem znajduje się szereg przydatnych akcesoriów, które dodatkowo zwiększają funkcjonalność. 

Przenośny koncentrator tlenu Philips Respironics Simplygo mini zawiera, poza samym urządzeniem, baterię, którą można ładować, przewód dla prądu zmiennego i stałego, torbę na wspomniane akcesoria i walizkę do przenoszenia/ przewożenia.

Wymienione akcesoria są kluczowe dla możliwości łatwego transportu tego urządzania, dzięki nim koncentrator tlenu na baterie jest jeszcze bardziej mobilny.

 

Urządzenie SimplyGo Mini powstało z myślą o potrzebach dzisiejszych pacjentów i zostało wyposażone w następujące funkcje:
Pulsacyjny tryb pracy
• Niewielka masa (2,3 kg);
Bateria o długim czasie działania, do 4,5 h - 1szt.
• Intuicyjny, czytelny dotykowy ekran LCD
• FAA Approved - możliwość przewożenia na pokładzie samolotu
• Wytrzymała i wygodna w użyciu walizka do przenoszenia urządzenia
Koncentrator SimplyGo MINI objęty jest 24 miesięczną gwarancją.

 

Po co nam wysoka mobilność?

Przenośne urządzania mogą mieć więcej zastosowań, ponieważ można z nich korzystać w większej ilości miejsc. Poza klasycznym użyciem, lekarz może odwiedzić dom pacjenta wraz z tym koncentratorem, lub pacjent może je wypożyczyć i nie trudzić się aż tak, z przenoszeniem, jak w przypadku klasycznych koncentratorów tlenu. Przenośny koncentrator tlenu Philips Respironics Simplygo, może też znaleść swoje zastosowanie w przypadku kiedy np.: pasażer samochodu, lub samolotu wymaga tlenoterapii.

Działanie impulsowe, czyli inny sposób podawania tlenu

Koncentrator tlenu przenośny na baterie działa w sposób sekwencyjny. To znaczy powietrze o zagęszczonej ilości tlenu jest podawane w partiach, których częstotliwość jest odpowiadająca średniej częstotliwości oddechów ( 20 na minutę ), natomiast można swobodnie ustawić objętość tlenu w jednym „impulsie”.

W zależności od ustawionej objętości „impulsu” od 11 do 50 ml, koncentrator tlenu przenośny na baterie będzie dostarczał wtedy odpowiednio: od 220 do 1000 ml na minutę.

W przypadku gdy priorytetem jest ilość tlenu na minutę powinniśmy pomyśleć nad stacjonarnym koncentratorem tlenu takim jak polecany przez nas model KSOC-5, który pracuje w sposób ciągły i osiąga kilkukrotnie większe przepływy, kosztem mobilności.

Bateria i dotykowy wyświetlacz

Koncentrator tlenu przenośny na baterie może pracować przez około cztery i pół godziny, bez potrzeby ładowania go z gniazdka. Jest to długi czas, ale może być wydłużony jeszcze bardziej, w przypadku modelu z większą baterią. Jest to idealna opcja dla osób, które potrzebują większej niezależności od dostępu do prądu.

Przenośny koncentrator tlenu Philips Respironics Simplygo jest dodatkowo wyposażony w dotykowy wyświetlacz, który ułatwia nawigacje i ustawienia parametrów urządzenia.

 

Pomoc i doradztwo

Wsparcie w wyborze między koncentratorem tlenu przenośnym na baterie a obsługującym pracę ciągłą, można uzyskać kontaktując się z naszymi doświadczonymi doradcami.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Z przyjemnością doradzimy który sprzęt medyczny będzie spełniał idealne Twoje potrzeby.

 

Stężenie tlenu

87–96% przy wszystkich ustawieniach

2Dla ciśnienia atmosferycznego o wartości 14,7 psia (101 kPa) w temp. 21°C

Ustawienia przepływu

objętość wyjściowa:

Ustawienie / Nom. objętość impulsowa przy 20 oddechach/min / Maks. Minutowa objętość impulsowa

1 / 11 ml 220 ml/min

2 / 22 ml 440 ml/min

3 / 33 ml 660 ml/min

4 / 44 ml 880 ml/min

5 / 50 ml 1000 ml/min

 

+/- 25% lub 6 ml, zależnie od tego, która wartość jest większa (przeciętnie 20 kolejnych impulsów) ponad nominalny zakres środowiskowy

 

 

Zestaw zawiera:

Przenośny koncentrator tlenu SimplyGo Mini, kaniula 1 szt., walizka do przenoszenia sprzętu, jedna standardowa bateria litowo-jonowa z możliwością ładowania, przewody do zasilania prądem stałym (DC) i przemiennym (AC), torba na akcesoria i podręcznik użytkownika

 

Koncentrator SimplyGo MINI objęty jest 24 miesięczną gwarancją.

 

 

Koszty dostawy

Uwaga w przypadku niektórych produktów gabarytowych koszt wysyłki doliczany jest niezależnie od wysokości zamówienia (uzależniony jest od kosztu dostawy od producenta).

Dział handlowy

Jesteśmy do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

tel. 58 342-87-50, 503-846-682

infolinia: 801 507 607 (opłata za połączenie wg planu taryfowego operatora)

 

email: sklep@medyczny.pl

 

Kliknij aby porozmawiać z nami przez Gadu-gadu:

Wioleta Lidzbarska (13769270)

Agnieszka Grabowska (37190272)

Anna Schulz (58207123)