Lampy czołowe
Lampy czołowe

Lampy czołowe

 

W naszej ofercie znajdą Państwo lampy czołowe najlepszych firm na rynku takich jak Heine, Riester.

 

Lampy czołowe znajdą swoich odbiorców w gabinetach laryngologicznych, weterynaryjnych, stomatologicznych, na salach operacyjnych oraz wszędzie tam gdzie potrzebne jest dobre i precyzyjne oświetlenie.

Mocowane są na specjalnej opasce (czepcu) noszonej na głowie.

Pozwalają one na oświetlenie pola zgodne z kierunkiem padania wzroku oraz na optymalne oświetlenie przedmiotów widzianych z bliska. Nie zajmują rąk, co znacznie poprawia komfort pracy lekarza.

 

Rodzaje światła

Występują w wersjach z różnym rodzajem oświetlenia: LED, halogenowym lub standardową żarówką.

 

Najnowsza technologia oświetlenia LED pozwala na uzyskanie jednorodnego światła z wiernym odwzorowaniem kolorów, w odróżnieniu od standardowego źródła światła, które oświetla pole najjaśniej w centrum i ciemnieje po brzegach.

Zastosowanie w lampie czołowej diod LED pozwoliło na wydłużenie czasu pracy na jednym komplecie baterii lub akumulatorku, ze względu na ich niski pobór mocy.

 

Regulacja

Lampy czołowe z naszej oferty posiadają możliwość regulacji kąta świecenia w płaszczyźnie pionowej, co pozwala na precyzyjne oświetlenie pola.

Wszystkie profesjonalne medyczne lampy czołowe posiadają regulację natężenia światła.

 

Rodzaje zasilania

Na rynku występują lampy czołowe z różnymi rodzajami zasilania. Można wyróżnić: zasilanie bateryjne, zasilanie akumulatorowe, zasilanie sieciowe.

Baterie lub akumulatorki znajdują się w zasobniku umiejscowionym na czepcu lub pojemniku połączonym z lampą kablem, co umożliwia noszenie go np. w kieszeni i nie obciążanie głowy podczas długich zabiegów lub operacji.

Zasilanie bateryjne i akumulatorowe pozwala na swobodę przemieszczania się oraz uniezależnienie od odległości od gniazda sieciowego.

Zasilanie sieciowe zapewnia stałe źródło energii ale jest zależne od długości kabla i umiejscowienie gniazdka sieciowego.

 

Oferujemy pomoc w wyborze odpowiedniego dla Państwa produktu.

Bezprzewodowa Lampa Czołowa typu Clar LED (naczołowa) na przyłbicy ochronnej - zasilanie akumulatorowe USB

Bezprzewodowa Lampa Czołowa typu Clar LE...

netto: 520,37 zł
brutto: 562,00 zł
Koszty dostawy

Uwaga w przypadku niektórych produktów gabarytowych koszt wysyłki doliczany jest niezależnie od wysokości zamówienia (uzależniony jest od kosztu dostawy od producenta).

Dział handlowy

Jesteśmy do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

tel. 58 342-87-50, 503-846-682

infolinia: 801 507 607 (opłata za połączenie wg planu taryfowego operatora)

 

email: sklep@medyczny.pl

 

Kliknij aby porozmawiać z nami przez Gadu-gadu:

Wioleta Lidzbarska (13769270)

Agnieszka Grabowska (37190272)

Anna Schulz (58207123)

Zapisz się do naszego biuletynu i otrzymuj informacje oraz porady związane z naszymi produktami!

Gwarantujemy profesjonalne treści i przydatne informacje!

Formularz zgód na przetwarzanie danych osobowych

* indicates required

Please select all the ways you would like to hear from PROMEDICA Mariusz Michalski:

You can change your mind at any time by clicking the unsubscribe link in the footer of any email you receive from us, or by contacting us at medycznypl@brandberg.pl. We will treat your information with respect. For more information about our privacy practices please visit our website. By clicking below, you agree that we may process your information in accordance with these terms.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.