Lampa bakteriobójcza UV-C STERILON 36W

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Lena Lighting
 • Dostępność: Realizacja 2-4 dni robocze
 • Cena netto: 536,59 zł 825,00 zł 660,00 zł

Lampa bakteriobójcza przenośna specyfikacja:

 

 • Rodzaj światła: ultrafioletowe UV-C
 • Kolor obudowy: biały
 • Skuteczność dezynfekcji: 15m2
 • Żywotność: 8000h
 • Napięcie zasilające: 220-240V
 • Stopień szczelności: IP20
 • Przewód zasilający 5m
 • Wielopozycyjne ramię
 • Wymiary (A/B/C) [mm]: 215/320/95

 

Lampa bakteriobójcza sterlion jest lampą bezpośredniego działania. Jej promienniki znajdują się na wierzchu, a światło które wydostaje się z lampy, jest emitowane do pomieszczenia. Jej działanie jest potwierdzone atestem narodowego instytutu zdrowia publicznego.Budowa lampy odróżnia ją on innych modeli z naszej oferty. Stosunkowa mała masa, wynosząca około 2 kg, umożliwia bezproblemowe przenoszenie sprzętu oraz umiejscowienie jej w wielu miejscach.

Lampa bakteriobójcza przenośna jest wyjątkowo użyteczna w przypadku konieczności dezynfekcji wielu pomieszczeń. Zwłaszcza dzięki niskiej masie, jej przemieszanie nie będzie problematyczne.

Jak działa lampa bakteriobójcza przenośna?

Jest to lampa bezpośredniego działania, co znajduje swojej implikacje w trybie pracy urządzania. Lampa składa się z obudowy i promiennika, który jest odsłonięty. Światło ultrafioletowe pada bezpośrednio na przedmioty znajdujące się w jej promieniu a także na powietrze znajdujące się w pomieszczeniu, dezynfekujące wszytko w zasięgu emisji promieniowania.

Światło ultrafioletowe typu C jest w stanie zniszczyć RNA lub DNA wirusów, bakterii i innych drobnoustrojów, zjadających się pod wpływem promieniowania. Wystarczy chwila naświetlania aby powierzchnia stała się sterylna.

Ponieważ światło UVC niszczy DNA, nie jest obojętne dla ludzi. Promieniowanie jest bardzo szkodliwe dla każdego żywego organizmu, dlatego wysoce zlecane jest rozważne używanie sprzętu. Lampa bakteriobójcza przenośna powinna być używana jedynie pod nieobecność człowieka w pomieszczeniu.

Dokładnemu działaniu lampy można się przyjrzeć na filmie. Zostaną tam pokazana informacje związane z użytkowaniem lampy, oraz prezentacja jej działania.

Jak wybrać lampę na własne potrzeby?

W przypadku większej ilości pytań polecam skontaktować się przez tel, mail albo chat. Z przyjemnością opowiemy na wszelkie ważne pytania, dotyczące wyboru lampy bakteriobójczej.

 

 

Lampa posiada ATEST NARODOWEGO INSTYTUTU ZDROWIA PUBLICZNEGO

Koszty dostawy

Uwaga w przypadku niektórych produktów gabarytowych koszt wysyłki doliczany jest niezależnie od wysokości zamówienia (uzależniony jest od kosztu dostawy od producenta).

Dział handlowy

Jesteśmy do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

tel. 58 342-87-50, 503-846-682

infolinia: 801 507 607 (opłata za połączenie wg planu taryfowego operatora)

 

email: sklep@medyczny.pl

 

Kliknij aby porozmawiać z nami przez Gadu-gadu:

Wioleta Lidzbarska (13769270)

Agnieszka Grabowska (37190272)

Anna Schulz (58207123)

Zapisz się do naszego biuletynu i otrzymuj informacje oraz porady związane z naszymi produktami!

Gwarantujemy profesjonalne treści i przydatne informacje!

Formularz zgód na przetwarzanie danych osobowych

* indicates required

Please select all the ways you would like to hear from PROMEDICA Mariusz Michalski:

You can change your mind at any time by clicking the unsubscribe link in the footer of any email you receive from us, or by contacting us at medycznypl@brandberg.pl. We will treat your information with respect. For more information about our privacy practices please visit our website. By clicking below, you agree that we may process your information in accordance with these terms.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.