Inhalator pneumatyczno-tłokowy Medel Family Plus

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Medel
 • Dostępność: Realizacja 2-4 dni robocze
 • Cena netto: 212,96 zł 230,00 zł

Dane techniczne

Wymiary

18,8 x Ø 13,6 cm

Gwarancja

5 lat

MMAD

0,8 µm

Frakcja Respirabilna

92,6 %

Tryb pracy

przerywany

Głośność

52 dBA

Przepływ maksymalny

5,1 l/min

Ciśnienie maksymalne

2,2 bar

Minimalna pojemność nebulizatora

2 ml

Maksymalna pojemność nebulizatora

8 ml

Waga urządzenia

1,5 kg

Zasilanie

Sieciowe

Dodatkowe informacje

dodatkowa maska dla dzieci; zamykana saszetka na akcesoria

Skład zestawu

inhalator Medel Family Plus, nebulizator Medel Jet Plus, ustnik, końcówka do nosa, przewód powietrzny, zamienne filtry powietrza, maska Medel Soft Touch dla dorosłych, Maska Medel Soft Touch dla dzieci 6m+, karta gwarancyjna, instrukcja w języku polskim

 

Inhalator pneumatyczno tłokowy medal Family plus z nebulizatorem Medel Jet Plus

To inhalator dobrej jakości, charakteryzujący się wysoką wydajnością i niską utratą leku. Jest w stanie osiągnąć wysokie parametry związane z inhalacją, dzięki systemowi dwóch zaworów.

Dwa zawory

W trakcie inhalacji, kiedy dzięki działaniu kompresora z leku tworzy się mgiełka aerozolu, podczas gdy  pacjent bierze wdech, jeden z zaworów pozostaje otwarty i uwalnia lek, co znacznie podnosi wydajność nebulizacji i minimalizuje utratę leku.

Po wydechu jeden zawór zamyka się, a drugi zawór nie pozwala na samowolne uwalnianie się mgiełki z nebulizatora, tym samym zapobiega ulatnianiu się leku.

Wysoka skuteczność terapii dróg oddechowych w Twoim Domu.

Inhalator pneumatyczno tłokowy w parze z nebulizatorem Jet Plus przekłada się na przyswajalność leku wynoszącą aż 92,6%

Cząsteczka o wielkości 0,8  μm (MMAD) wchłaniać się najlepiej w dolnych drogach oddechowych.

Terapia przy użyciu  nebulizator Medel Jet Plus przyniesie ulgę i wyraźnie wspomoże leczenie u osób cierpiących na przewlekłe zapalenie płuc, POChP, ostre zapalenie oskrzeli i inne schorzenia dolnych dróg oddechowych.

Nebulizator Medel Jet Plus

Nebulizator jest umieszczony na zewnątrz obudowy. Przekłada się to, że Inhalator pneumatyczno tłokowy nie musi być każdorazowo otwierany, przed terapią.

Ilość leku znajdującego się w nebulizatorze może być kontrolowana w prosty sposób. Z boku pojemnika znajduję się miarka wskazująca na pozostałą ilość płynu. Dla 1,5 ml lekarstwa inhalacja trwać będzie tylko 5 minut.

Cicha praca kompresora

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologi iInhalator pneumatyczno tłokowy wykazuje się bardzo cichą pracą. W urządzaniu umieszczono najnowszej generacji konstrukcję z trzema łożyskami kulkowymi i dwoma zintegrowanymi tłumikami.

Cicha praca jest bardzo ważna zarówno dla pacjenta poddającego się kuracji ale i dla osób w jego otoczeniu. Bezustane dźwięki mogą wprawić te osoby w irytacje, dlatego wyciszenie tego modelu jest tak ważne. Domownicy korzystający z inhalatora Medel Family Plus będą słyszeli 52dBA czyli dźwięk odpowiadający odłogom pracy lodówki. Powyższe przekłada się na to, żeinhalowane dziecko lub maluch przebywający w pobliżu włączonego inhalatora pneumatyczno tłokowego z pewnością zaakceptuje formę pracy inhalatora i pozostanie spokojne.

Maska Medel Soft Touch dla podniesienia komfortu inhalacji u dzieci i dorosłych

W zestawie akcesoriów dołączonych do inhalatora Medel Family Plus, znajdują się dwie maski Medel Soft Touch, dla dorosłych oraz dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia. Maseczki są zakończone miękką i przyjemną dla skóry uszczelką, która zapobiega podrażnieniom delikatnej skóry twarzy. Szczelnie przylegająca maska ma fundamentalne znaczenie  dla osób, które nie chcą lub nie mogą stosować ustnika.

Dla najmłodszych pacjentów maseczka jest jedynym rozwiązaniem, wystarczy, że dziecko będzie oddychało, a mgiełka z nebulizatora wraz z wdechem będzie kierowana do dróg oddechowych. Maski łatwo utrzymać w czystości, wystarczy umyć je w letniej wodzie z niewielkim dodatkiem płynu do naczyń, osuszyć i schować.

Zestaw z inhalatorem Medel Family Plus

W zestawie znajduje się

 • Inhalator pneumatyczno tłokowy Medel Family Plus
 • Nebulizator Medel Jet Plus,
 • Ustnik
 • Końcówka do nosa,
 • Przewód powietrzny
 • Zamienne filtry powietrza
 • Maska Medel Soft Touch dla dorosłych, Maska Medel Soft Touch dla dzieci 6m+
 • Karta gwarancyjna
 • Instrukcja w języku polskim
 • Wygodna i poręczna torba Medel do bezpiecznego przechowywania i transportowania akcesorió

5 lat gwarancji

Inhalator pneumatyczno tłokowy Medel Family Plus  został objęty 5 letnią gwarancją, co daje każdej rodzinie pewność, że w razie nieprzewidzianych usterek, pozostaje pod opieką naszego serwisu.

Kontakt

Jeśli potrzebna jest pomoc w doradzaniu zakupu lub potrzebny jest inny zestaw informacji.

Serdecznie zachęcamy do konaku

Czekamy na wiadomość, aby pomóc w wyborze odpowiedniego urządzania.

 

 

 

Koszty dostawy

Uwaga w przypadku niektórych produktów gabarytowych koszt wysyłki doliczany jest niezależnie od wysokości zamówienia (uzależniony jest od kosztu dostawy od producenta).

Dział handlowy

Jesteśmy do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

tel. 58 342-87-50, 503-846-682

infolinia: 801 507 607 (opłata za połączenie wg planu taryfowego operatora)

 

email: sklep@medyczny.pl

 

Kliknij aby porozmawiać z nami przez Gadu-gadu:

Wioleta Lidzbarska (13769270)

Agnieszka Grabowska (37190272)

Anna Schulz (58207123)

Zapisz się do naszego biuletynu i otrzymuj informacje oraz porady związane z naszymi produktami!

Gwarantujemy profesjonalne treści i przydatne informacje!

Formularz zgód na przetwarzanie danych osobowych

* indicates required

Please select all the ways you would like to hear from PROMEDICA Mariusz Michalski:

You can change your mind at any time by clicking the unsubscribe link in the footer of any email you receive from us, or by contacting us at medycznypl@brandberg.pl. We will treat your information with respect. For more information about our privacy practices please visit our website. By clicking below, you agree that we may process your information in accordance with these terms.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.