Elektrody Samaritan PAD PAK dla dorosłych

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Heartsine
  • Dostępność: Realizacja 7-14 dni roboczych
  • Cena netto: 670,00 zł 723,60 zł

Elektrody Samaritan Pad Pak dla dorosłych

do defibrylatora Samaritan Pad
elektrody samoprzylepne ze zintegrowaną baterią wystarczającą na 6h
monitorowania lub minimum 100 wyładowań, ważność minimum 4 lata

kod produktu  PAD-PAK-03

waga  0,2 kg

gwarancja  4 lata

wymiary  10 cm x 13,3 cm x 2,4 cm 

typ baterii  lit-dwutlenek manganu (LiMnO2)

pojemność  1,5 Ah

liczba wyładowań  min. 100 energią 150J, min. 60 energią 200J

długość przewodów  1 metr

umiejscowienie  dorosły: przednio-boczne, dziecko: przednio-tylne

 

Pad-Pak to kaseta w której mieszczą się dwa elementy - bateria oraz elektrody. Ta innowacyjna forma integracji elektrod z baterią pozwoliła na uzyskanie najbardziej optymalnego połączenia, pozwalając na obniżenie kosztów zakupu sprzętu oraz obniżenia ceny jego późniejszej eksploatacji. 
 
W defibrylatorach gdzie elektrody i bateria występują oddzielne użytkownik musi kontrolować dwie różne daty ważności.  Samaritan Pad-Pak - to tylko jedna data ważności dla całej kasety, która wynosi aż 4 lata od daty sprzedaży.
 
Kaseta z baterią i elektrodami Pad-Pak dla osób dorosłych jest  bardzo wygodna w użyciu. Nasze Pad Paki posiadają przewód o długości 1 metra, elektrody  są łatwe do naklejenia na klatkę piersiową pacjenta.
 
Defibrylator dokładnie wskazuje właściwe miejsce umieszczenia elektrod - ponadto są na nich narysowane ikony, które też ukazują jakie powinno być ich ułożenie na klatce piersiowej, wykluczając w ten sposób możliwość popełnienia jakiegokolwiek błędu. 
 
Jedna kaseta Pad-Pak jest standardowym elementem wyposażenia naszych defibrylatorów Samaritan PAD. System polegający integracji tych elementów w całość jest opatentowany przez firmę HeartSine i uznany za najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. 
 
Program bezpłatnych baterii FORWARD HEARTS. 

Warto pamiętać, że od wielu lat prowadzimy program bezpłatnej wymiany baterii i elektrod. Program to wsparcie na kolejne lata wspólnej drogi zarówno dla nowych jak i wieloletnich użytkowników Defibrylatorów Samaritan PAD. 

Jak działa program?

Bardzo prosto – wystarczy poinformować nas o tym, że przeprowadzana była akcja ratunkowa z użyciem defibrylatora Samaritan PAD. Drogą mailowa wysyłamy raport zdarzenia , który należy wypełnić . Pacjenci zawsze pozostają anonimowi – interesuje nas wyłącznie serce oraz proces defibrylacji. Drugą rzeczą o jaką poprosimy - to przesłanie plików zdarzeń, które samodzielnie pobiera się za pomocą kabla USB oraz programu Saver EVO.

Po akceptacji plików – prześlemy Państwu darmową baterię PAD PAK z 4 letnim terminem przydatności. I będzie tak za każdym razem gdy defibrylator zostanie używany w celu ratowania życia.

 

Koszty dostawy

Uwaga w przypadku niektórych produktów gabarytowych koszt wysyłki doliczany jest niezależnie od wysokości zamówienia (uzależniony jest od kosztu dostawy od producenta).

Dział handlowy

Jesteśmy do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

tel. 58 342-87-50, 503-846-682

infolinia: 801 507 607 (opłata za połączenie wg planu taryfowego operatora)

 

email: sklep@medyczny.pl

 

Kliknij aby porozmawiać z nami przez Gadu-gadu:

Wioleta Lidzbarska (13769270)

Agnieszka Grabowska (37190272)

Anna Schulz (58207123)