Elektroda do Samaritan PAD PAK dla dorosłych

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Heartsine
  • Dostępność: Na zamówienie

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 689,81 zł 745,00 zł

Elektrody Samaritan Pad Pak dla dorosłych

do defibrylatora Samaritan Pad
elektrody samoprzylepne ze zintegrowaną baterią wystarczającą na 6h
monitorowania lub minimum 100 wyładowań, ważność minimum 4 lata

kod produktu  PAD-PAK-03

waga  0,2 kg

gwarancja  4 lata

wymiary  10 cm x 13,3 cm x 2,4 cm 

typ baterii  lit-dwutlenek manganu (LiMnO2)

pojemność  1,5 Ah

liczba wyładowań  min. 100 energią 150J, min. 60 energią 200J

długość przewodów  1 metr

umiejscowienie  dorosły: przednio-boczne, dziecko: przednio-tylne

 

Pad-Pak to kaseta w której mieszczą się dwa elementy - bateria oraz elektrody. Ta innowacyjna forma integracji elektrod z baterią pozwoliła na uzyskanie najbardziej optymalnego połączenia, pozwalając na obniżenie kosztów zakupu sprzętu oraz obniżenia ceny jego późniejszej eksploatacji. 
 
W defibrylatorach gdzie elektrody i bateria występują oddzielne użytkownik musi kontrolować dwie różne daty ważności.  Samaritan Pad-Pak - to tylko jedna data ważności dla całej kasety, która wynosi aż 4 lata od daty sprzedaży.
 
Kaseta z baterią i elektrodami Pad-Pak dla osób dorosłych jest  bardzo wygodna w użyciu. Nasze Pad Paki posiadają przewód o długości 1 metra, elektrody  są łatwe do naklejenia na klatkę piersiową pacjenta.
 
Defibrylator dokładnie wskazuje właściwe miejsce umieszczenia elektrod - ponadto są na nich narysowane ikony, które też ukazują jakie powinno być ich ułożenie na klatce piersiowej, wykluczając w ten sposób możliwość popełnienia jakiegokolwiek błędu. 
 
Jedna kaseta Pad-Pak jest standardowym elementem wyposażenia naszych defibrylatorów Samaritan PAD. System polegający integracji tych elementów w całość jest opatentowany przez firmę HeartSine i uznany za najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. 
 
Program bezpłatnych baterii FORWARD HEARTS. 

Warto pamiętać, że od wielu lat prowadzimy program bezpłatnej wymiany baterii i elektrod. Program to wsparcie na kolejne lata wspólnej drogi zarówno dla nowych jak i wieloletnich użytkowników Defibrylatorów Samaritan PAD. 

Jak działa program?

Bardzo prosto – wystarczy poinformować nas o tym, że przeprowadzana była akcja ratunkowa z użyciem defibrylatora Samaritan PAD. Drogą mailowa wysyłamy raport zdarzenia , który należy wypełnić . Pacjenci zawsze pozostają anonimowi – interesuje nas wyłącznie serce oraz proces defibrylacji. Drugą rzeczą o jaką poprosimy - to przesłanie plików zdarzeń, które samodzielnie pobiera się za pomocą kabla USB oraz programu Saver EVO.

Po akceptacji plików – prześlemy Państwu darmową baterię PAD PAK z 4 letnim terminem przydatności. I będzie tak za każdym razem gdy defibrylator zostanie używany w celu ratowania życia.

 

Koszty dostawy

Uwaga w przypadku niektórych produktów gabarytowych koszt wysyłki doliczany jest niezależnie od wysokości zamówienia (uzależniony jest od kosztu dostawy od producenta).

Dział handlowy

Jesteśmy do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

tel. 58 342-87-50, 503-846-682

infolinia: 801 507 607 (opłata za połączenie wg planu taryfowego operatora)

 

email: sklep@medyczny.pl

 

Kliknij aby porozmawiać z nami przez Gadu-gadu:

Wioleta Lidzbarska (13769270)

Anna Schulz (58207123)

Zapisz się do naszego biuletynu i otrzymuj informacje oraz porady związane z naszymi produktami!

Gwarantujemy profesjonalne treści i przydatne informacje!

Formularz zgód na przetwarzanie danych osobowych

* indicates required

Please select all the ways you would like to hear from PROMEDICA Mariusz Michalski:

You can change your mind at any time by clicking the unsubscribe link in the footer of any email you receive from us, or by contacting us at medycznypl@brandberg.pl. We will treat your information with respect. For more information about our privacy practices please visit our website. By clicking below, you agree that we may process your information in accordance with these terms.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.