Lampy bakteriobójcze - Lena Lighting

 

W naszym sklepie oferta jest układana przez ekspertów, dlatego posiadamy lampy o różnych mocach. Wybór mocy lampy bakteriobójczej, powinien być determinowany przez wielkość pomieszczania w której będzie ona służyć.

Należy pamiętać o tym aby lampa nie działała kiedy w promieniu jej działania mogą się znajdować ludzie!Ponieważ promieniowanie ultrafioletowe może uszkodzić naszą skóra a także oczy. 

Dlatego polecamy je używać wtedy kiedy nikt nie znajduje się w pobliżu. Np w zamkniętym pomieszczeniu lub w nocy.

Do czego możemy je wykorzystać?

Sprawdza się świetnie do dezynfekcji np. Gabinetów służby zdrowia,  jednostek służby publicznej, edukacyjnej a także autobusów, samochodów czy nawet do użytku domowego. W naszej profesjonalnej ofercie  mamy przygotowany szeroki wybór lamp bakteriobójczych.

 

Wprowadzając w dane szczegółowe

W ofercie znajdą Państwo lampy o 3 różnych mocach: 36, 72, 108 W. Każda moc odpowiada odpowiednio pomieszaniu o 15, 25 i 35 m2

  • Żywotność: 8000h
  • Napięcie zasilające: 220-240V
  • Stopień szczelności: IP20
  • Przewód zasilający 5m

Polecam też odwiedzić naszą stronę na której znajduje się film, w którym dokładnie przedstawiam działanie lampy bakteriobójczej.

Lampy bakteriobójcze wykorzystując światło ultrafioletowe, są jednymi z najskuteczniejszych urządzeń zdolnymi usunąć z powierzchni wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu. Wystarczy skierować lampę UV bezpośrednio na powierzchnię przez określony czas, aby skutecznie zabijać drobnoustroje. Są tak silne, że nie pozostają również bez szkodliwego wpływu na skórę czy oczy człowieka. Dlatego używając lamp UVC do dezynfekcji należy zachować podstawowe środki bezpieczeństwa tzn. nie znajdować się w zasięgu strumienia świetlnego.

Polecane do wykorzystania w placówkach służby zdrowia, w sklepach spożywczych, w środkach komunikacji miejskiej i prywatnej, na stacjach benzynowych, w firmach kurierskich, jednostkach administracji publicznej i edukacji a także do zastosowań prywatnych we własnym domu czy samochodzie.

W naszym sklepie posiadamy szeroką gamą produktów. Gorąco polecamy do zapoznania się z naszymi produktami - najwyższej klasy.

 

-Mateusz Michalski autor artykułu